Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page
ka: გვერდი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Italic
ka: დახრილი

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი
