Views PDF (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Center
ur: وسط

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Views
ur: ویوز

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ
