Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Center
hr: Centar

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Page
hr: Stranica

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Context
hr: Kontekst

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
hr: Ukoliko je odabrano i ova izbornička poveznica ima podređene stavke, izbornik će se uvijek prikazati raširenim.

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
