Views PDF (3.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi papunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Nuorodoms ir jos palikuoniams maksimalus gylis yra ribotas. Kai kurios meniu nuorodos negali būti tėvukais jei pasirinkus juos bus viršytas šis limitas.
