Views PDF (3.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: Using the site name
az: Sayt adından istifadə etməklə

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
az: Lent simvolu yalnız seçilmiş displeylərdə mövcud olacaq.

en: No menu
az: Menyu yoxdur

en: Change settings for the parent menu
az: Ana menyu üçün parametrləri dəyişdirin

en: No menu entry
az: Menyu girişi yoxdur

en: Normal menu entry
az: Normal menyu girişi

en: Menu tab
az: Menyu nişanı

en: Default menu tab
az: Defolt menyu nişanı

en: Default tab options
az: Defolt tab seçimləri

en: Already exists
az: Artıq mövcuddur

en: You need at least one field before you can configure your table settings
az: Cədvəl parametrlərinizi konfiqurasiya etmək üçün sizə ən azı bir sahə lazımdır

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
az: Əgər seçilibsə və bu menyu linkinin uşaqları varsa, menyu həmişə genişləndirilmiş görünəcək.
