Views PDF (3.0.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrēt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Views
lv: Skati

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Context
lv: Konteksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs
