Views PDF (3.0.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
