Views PDF (3.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Views
bg: Изгледи

en: Menu
bg: Меню

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Right
bg: Дясно

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
