Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Page
af: Bladsy
