Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
