Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Page
mn: Хуудас

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
