Views PDF (3.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Center
ps: منځ

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bold
ps: زغرد

en: Italic
ps: رېوند

en: Underline
ps: كرښن

en: Justify
ps: برابر
