Views PDF (3.0.0-alpha9) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn
