Views PDF (3.0.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Center
kk: Орта

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы
