Views PDF (3.0.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Views
nl: Overzichten

en: Layout
nl: Lay-out

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Border
nl: Rand

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Unit
nl: Eenheid

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Font Family
nl: Font familie

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: Template file
nl: Template-bestand

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggende menu wijzigen

en: No menu entry
nl: Geen menu-item

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: Default tab options
nl: Standaard-tabopties

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
nl: De zwaardere links zakken naar beneden en de lichtere links zullen dichter bij de bovenkant in het menu staan.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.

en: Parent menu link
nl: Bovenliggende menulink

en: Header options
nl: Kop-opties

en: Menu link entry
nl: Menulinks invoeren

en: When providing a menu link as a tab, Drupal needs to know what the parent menu link of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent link will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Als een menulink als tab weergegeven wordt, moet Drupal weten wat de bovenliggende link van de tab is. Soms bestaat de bovenliggende link al, anders moet deze aangemaakt worden. Het pad van de bovenliggende link is het pad naar het overzicht zonder het laatste deel. Als bijvoorbeeld het pad naar dit overzicht <em>foo/bar/baz</em> is, dan is het bovenliggende pad <em>foo/bar</em>.

en: Normal menu link
nl: Normale menulink

en: If creating a parent menu link, enter the title of the link.
nl: Vul bij het maken van een bovenliggende menulink de titel van de link in.

en: If creating a parent menu link, enter the description of the link.
nl: Vul bij het maken van een bovenliggende menulink de beschrijving van de link in.

en: If the parent menu link is a tab, enter the weight of the tab. Heavier tabs will sink and the lighter tabs will be positioned nearer to the first menu link.
nl: Vul als de bovenliggende menulink een tab is, het gewicht van de tab in. Zwaardere tabs staan lager en lichtere dichter bij de eerste menulink.
