Views PDF (3.0.0-alpha10) - en to cy translation catalogue (40 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Font Size
cy: Maint ffont

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Footer options
cy: Dewisadau troedyn

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Tab weight
cy: Pwysau'r tab

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog

en: Using the site name
cy: Defnyddio enw safle

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
cy: Bydd yr eicon porthwr ar gael yn unig i arddangosiadau dewsiedig.

en: No menu
cy: Dim dewislen

en: Change settings for the parent menu
cy: Newid gosodiadau i ddewislen rhiant

en: No menu entry
cy: Dim cofnod dewislen

en: Normal menu entry
cy: Cofnod dewislen safonol

en: Menu tab
cy: Tab dewislen

en: Default menu tab
cy: Rhagosod tab dewislen

en: Default tab options
cy: Dewisadau tab rhagosod

en: Already exists
cy: Yn bodoli'n barod

en: You need at least one field before you can configure your table settings
cy: Mae'n rhaid i chi gael o leiaf un maes cyn y gallwch ffurfweddu eich gosodiadau tabl.
