Views PDF (3.0.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Show as expanded
jv: Tudhuhna dadi mekar

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
jv: Yén dipilih lan pranala menu iki nduweni anakan, menu bakal terus dimegaraké.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
