views periodic data export (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: daily
cs: denně

en: About
cs: Popis

en: Not enabled
cs: Nepovolen
