views periodic data export (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Views
fi: Näkymät

en: Denied
fi: Hylätty

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: daily
fi: päivittäin

en: About
fi: Tietoja

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Queue
fi: Jono
