views periodic data export (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
