views periodic data export (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Views
az: Görünüşlər

en: About
az: Haqqında

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
