views periodic data export (1.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: title
is: yvirskrift

en: Size
is: Stødd

en: Weekly
is: Vikuliga

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: About
is: Um

en: Not enabled
is: Ikki virkjað
