views periodic data export (1.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: title
sv: titel

en: Size
sv: Storlek

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Views
sv: Vyer

en: Modified
sv: Modifierad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Denied
sv: Nekad

en: Interval
sv: Intervall

en: daily
sv: dagligen

en: About
sv: Om

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Queue
sv: Kö

en: Progress
sv: Framsteg
