views periodic data export (1.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Size
ur: حجم

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Views
ur: ویوز

en: MB
ur: میگا بائٹ
