views periodic data export (1.0.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: title
hr: naslov

en: Size
hr: Veličina

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: daily
hr: dnevno

en: About
hr: Opis

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno
