Views Record Count (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
