Views Record Count (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en:  found.
pt:  encontrados.
