Views Remote Data (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: The length of time raw query results should be cached.
oc: La durada pendent la quala los resultats bruts de la requèsta devraient èsser mis en cache.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
oc: La durada pendent la quala lo HTML generat deuriá èsser mis en cache.

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
