Views Remote Data (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Cache options
da: Indstillinger for cache

en: The length of time raw query results should be cached.
da: Hvor lang tid resultater skal caches.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
da: Hvor lang tid renderet HTML-output skal caches.

en: Rendered entity
da: Renderet entity

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
da: Hvor lang tid resultatet af en forespørgsel skal caches, i sekunder.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
da: Hvor lang tid renderet HTML-output skal caches, i sekunder.

en: Renders an entity in a view mode.
da: Renderer en entity i en view mode.
