Views Rest Feed (2.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Feed settings
az: Fid parametrləri

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Displays
az: Göstərir

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
az: Lent simvolu yalnız seçilmiş displeylərdə mövcud olacaq.
