Views Rest Feed (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Feed settings
de: Newsfeed-Einstellungen

en: Attach to
de: Anhängen an

en: Displays
de: Anzeigen

en: Multiple displays
de: Mehrere Anzeigen

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
de: Das Feed-Symbol wird nur in den ausgewählten Anzeigen zur Verfügung stehen.
