Views Rest Feed (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Feed settings
fi: Syotteen asetukset

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Displays
fi: Näytöt

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fi: RSS-syötteen kuvake on tarjolla ainoastaan valituille näkymille.
