Views Rest Feed (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Feed settings
pl: Ustawienia kanału

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Displays
pl: Formaty

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.
