Views Rest Feed (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Feed settings
ru: Настройки ленты

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: Displays
ru: Отображения

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ru: Иконка лент будет доступна только для выбранных отображений.
