Views Rest Feed (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia
