Views Rest Feed (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Feed settings
sv: Inställningar för flöde

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: Displays
sv: Visningar

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
sv: Ikonen för nyhetsflöde kommer enbart att vara tillgänglig för valda visningar.
