Views Rest Feed (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Feed settings
tr: Besleme ayarları

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Displays
tr: Görünümler

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
tr: Besleme simgesi yalnızca seçilen görüntüler için kullanılabilir olur.
