Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Feed settings
it: Impostazioni feed

en: Attach to
it: Allega a

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
it: L'icona feed sarà disponibile solo nella visualizzazione selezionata.
