Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.
