Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Feed settings
fa: تنظیمات خوراک

en: Attach to
fa: پیوست به

en: Displays
fa: نمایش ها
