Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Feed settings
gl: Axustes das orixes

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Displays
gl: Presentación

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións
