Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Attach to
he: צרף ל

en: Displays
he: תצוגות

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.
