Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Feed settings
id: Pengaturan umpan

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: Displays
id: Tampilan

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
id: Ikon feed hanya akan tersedia untuk tampilan yang dipilih.
