Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Feed settings
ja: フィードの設定

en: Attach to
ja: 添付先

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ja: 選択したディスプレイでのみ、フィードアイコンを利用可能です。
