Views Rest Feed (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Feed settings
ro: Setările fluxului

en: Attach to
ro: Ataşat la

en: Displays
ro: Afișări

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ro: Iconița feed-ului va fi disponibilă numai pentru afișările selectate.
