Views REST Field Format (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ
