Views REST Field Format (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Format
el: Μορφή

en: String
el: Φράση

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή
