Views REST Field Format (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: String
eo: Signovico

en: Integer
eo: Entjero

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Boolean
eo: Bulea valoro
