Views REST Field Format (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: String
gl: Cadea

en: Integer
gl: Enteiro

en: Float
gl: Coma flotante

en: Boolean
gl: Booleano
