Views REST Field Format (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Format
hu: Formátum

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Integer
hu: Egész szám

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Boolean
hu: Logikai
